Upravit stránku

PF 2020

Rok 2019 se blíží ke svému závěru, a proto bychom Vám rádi poděkovali za Vaši přízeň a spolupráci.

 

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a nadělte si v novém roce cestu poznání ve formě rozvojového kurzu.

 

Těšíme se na společná (s)hledání.

Představujeme ... Dobroslava Stránská „Někdy je prostě lepší nechtít vše zvládat, nechat věci plynout, sledovat, pochopit."

Štafeta znamená jednak rychlého posla spěšné zprávy, a také závod družstev, ve kterém jednotliví členové závodí jeden po druhém na vymezeném úseku. Oba významy slova štafeta popisují způsob práce v Apertě. Pohybujeme se na dynamickém, soutěžním trhu vzdělávání, poradenství zejména v tzv. soft tématech, a náš způsob práce je založen na předávání si. Štafetový princip jsme zvolili i pro sérii rozhovorů s pracovníky Aperty.

Dobra Stránská, kterou představujeme v tomto díle je seniorní lektorkou Aperty.

 

Představujeme ... Oldřich Kvasnička „Být rebel je málo, je to rychlá sláva, ale jen jeden krok. Bourat jde tak snadno, ale něco pozitivně postavit, je mnohem těžší."

Do ruky mi přiletěl štafetový kolík, ale já s předávkou nespěchám. Na Oldu si chci udělat čas, protože tenhle muž má v sobě hodně dobrého, jímavého, provokativního, hlubokého… je fajn s ním chvilku jen tak být a povídat si. Otázky si předem příliš nechystám, ony přijdou samy, a s Oldou to nikdy není podle šablony.

 

Aperta slaví 18 let

V říjnu Aperta, s.r.o. slaví 18 let od svého založení.

Děkujeme Vám, že spolu s námi vytváříte prostor pro rozvoj a vzdělávání a vstupujete s námi mnohdy do brány známa i neznáma.

Podzimní OTEVŘENÉ KURZY

VyBERte si kurz pro sebe, kolegy či podřízené a obDARujte (se) poznáním... 

PODZIM S APERTOU V PRAZE

Na podzim Vás naučíme pohotově komunikovat. Budete umět využít 8 tipů ke zlepšení svého rozhodování a budete rozumět své manažerské roli.

Chtěli byste si vyzkoušet naše lektory? Máme pro Vás skvělou příležitost. Naše lektory si můžete vyzkoušet na našich OTEVŘENÝCH KURZECH.