Upravit stránku

Jak poznáte, který workshop je ten správný pro vás?

Odpovězte si na následující otázky a mi věříme, že sami dokážete rozhodnout, který emoční workshop by pro vás byl nejvíc potřebný.  

  • Vyhýbáte se sporům, když je k vám někdo hodně asertivní, cítíte spíše zmatek a nevíte, jak takovému člověku rychle odpovědět? Nesnadno se rozhodujete, hledáte spíše kompromisy, s druhými si to nechcete rozházet, špatně se vám vyjednává o vašich právech?

Pak je ten pravý workshop pro vás - O STRACHU.

  • Druhé lidi vnímáte více jako soupeře, na nesouhlas reagujete v nejlepším případě netrpělivostí? Rychle se urazíte? Často vybuchujete, nebo se musíte hodně přemáhat, aby se tak nestalo? Když mluvíte o něčem pro vás důležitém, zatínáte pěsti, zvyšujete hlas, v noci skřípáte zuby?

Pak je ten pravý workshop pro vás - O VZTEKU.

  • Nechápete lidi, co si užívají života, váš svět je především světem povinnosti, odpovědnosti a výkonu? Často říkáte, že to je těžké, lidi si s vámi moc nepovídají, nebo jen tehdy, když je tématem nějaké stěžování si a nadávání? Občas si říkáte, že vám chybí radost a větší chuť do života, něco byste rádi udělali jinak, ale nevíte jak?

Pak je váš workshop - O RADOSTI.

Proč objednat a absolvovat emoční workshop?

Panuje ve vaší firmě/týmu spíše napětí střídané s pasivitou? Podřízené či zaměstnance musíte do všeho nutit, chyby se neodpouští, narozeniny neslaví, o úspěších se nemluví? Panuje přísnost a hierarchie, déle sloužící zaměstnanci zůstávají, nově nastoupivší rychle odcházejí? Manažeři spolu málo komunikují, každý e-mail je raději odesílán v mnoha kopiích všem?

Čekáte, že teď se dozvíte, kde je problém. My to nevíme, ale je zřejmé, že něco je velmi, velmi špatně. Možná je ve vaší firmě/týmu hodně nahromaděného vzteku, možná převládá strach, rozhodně chybí radost. Pokud chcete firmu, tým nebo sebe nastartovat k lepším výkonům, emoční workshopy s vašimi klíčovými zaměstnanci dokáží hodně změnit k lepšímu.

Rozsah workshopu

Standardní rozsah emočního workshopu je 1 den. Po dohodě se zadavatelem může být tento rozsah změněn podle konkrétních požadavků.

Více informací naleznete níže v příloze.

pdf Emoční workshopy