Upravit stránku
Přijďte na přednášku Oldřicha Kvasničky 5.4.2017 18:30 do nového netradičního a inspirativního prostoru KultiVAR v centru Liberce .

Poradit druhým, to by nám šlo. Vědět, co se má a nemá, jak by se druzí měli chovat,v tom všem jsme každý na slovo vzatý odborník. Ale co my sami? Jak si pomoci, když hněv stoupá do hlavy, či smutek klesá k žaludku. Pár tipů, jak na sebe, by se hodilo. Kultivovat vlastní emoční svět je hodně velkým dobrodružstvím, o které se dá podělit.

Co se dozvíte…

Dozvíte se, jak s určitou námahou, ale ještě stále dosti snadno měnit svoje emoční rozpoložení. Rozšíříte si paletu možných obran proti situačně nežádoucím emocím. A získáte i mnoho inspirací pro hlubší emoční prožívání.

Mgr. Oldřich Kvasnička – jednatel Aperta, s.r.o., lektor, konzultant, kouč. Zaměřuje se na vzdělávací a tréninkové moduly soft skills, individuální i týmové koučování a manažerské konzultace. Má bohaté zkušenosti se vzděláváním manažerů, IT specialistů, manažerů a specialistů pracujících ve výrobě či s výrobou spolupracujících. Výborně se orientuje v rozvojových tématech motivace a sebemotivace, stres managementu, leadershipu a řízení změn. Zabývá se rozvojem a přípravou assessment a development center a metodou 360ᵒ.


www.kultivar.xyz

Předpokládaný konec ve 21:00 hod.