Upravit stránku

11.6. 2018 se Aperta zúčastnila v krásných prostorách Kongresového centra ČNB v Praze na Senovážném náměstí akce Klub zaměstnavatelů vyhlášení výsledků soutěže Sodexo Zaměstnavatele roku 2018.  

Byly jsme součástí debatních skupin, kde se diskutovalo na různá zajímavá témata týkajících se řízení a koordinace HR procesů. Program zahájil svou přednáškou zakladatel 6D Academy Pavel Kysilka. U diskuzních stolů za účasti více než 150 elitních zaměstnavatelů z celé ČR následně rozvinuli debaty moderátoři Barbora Stejskalová (Human Garden) s tématem Zdravá firma, Jiří Landa z BrandBakers zaujal Značkou zaměstnavatele, Pavlína Louženská z 2FRESH představila Řízení změny, Petr Frisch z Pro Factum probral Odměňování a daně a Ján Uriga z PwC vedl společně s Matoušem Kostlivým za Valeo diskuzní stůl na téma Digitalizace, vzdělávání a spolupráce firem a škol.

Večer byl ve slavnostní atmosféře podpořený živou hudbou Swing bandu Jana Matouška u příležitosti 10 let spojení značky Sodexo se Zaměstnavatelem roku. A občerstvení bylo na výbornou. 

Vítězové tří hlavních kategorií obhájili loňské pozice. Vítězem Sodexo Zaměstnavatel roku nad 5 000 zaměstnanců se stala společnost Škoda auto a.s. Vítězům gratulujeme. 
Celkové výsledky soutěže.

Děkujeme za pozvání panu Hulákovi z Klub zaměstnavatelů.